2023/2024 |
1 (zon) |
4e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 41 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 22 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
1 (zon) |
3e klasse C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 19 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
3e klasse/4e klasse 3 A t/m D - 4 A t/m G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 19 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 35 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
4 (zon) |
Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 73 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
4 (zon) |
7e klasse 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
4 (zon) |
Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 3 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
4 (zon) |
Mannen beker reserve zondag 2e ronde Groep 3 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
4 (zon) |
Mannen beker reserve zondag 4e ronde Groep 3 tussenronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
4 (zon) |
Mannen beker reserve zondag 1/4 finales Groep 3 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 52 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
4e klasse E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
3e klasse/4e klasse 3e - 4e klasse |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
3e klasse/4e klasse Finale C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 22 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
1 (zon) |
4e klasse E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 3 33 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
1 (zon) |
4e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 3 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 54 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 39 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
35+1 |
1e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 3 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
4e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
3e klasse/4e klasse 3e/4e klasse |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
3e klasse/4e klasse 3e/4e klasse |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
1 (zon) |
Mannen, 1, 4e klasse F |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen, 1, Groep 3 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 Arnhem Cup Senioren 1e KO |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 18 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
3 (zon) |
Mannen, 3, Groep 1 69 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 (zon) |
Mannen zondag, 3, 5e klasse 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen, 1, Groep 2 23 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen zondag, 1, 4e klasse F |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen, 1, Groep 1 SR 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-3 |
Onder 9, JO9-3, Groep 43 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-3 |
Onder 9 zaterdag, JO9-3, 6e klasse 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-3 |
Onder 9 zaterdag, JO9-3, 5e klasse 18 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
3 (zon) |
Mannen, 3, Groep 1 31 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 (zon) |
Mannen zondag, 3, 5e klasse 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen, 1, Groep 1 104 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen zondag, 1, 4e klasse F |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen, 1, Groep 1 SR2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
3 (zon) |
Mannen, 3, Groep 1 66 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 (zon) |
Mannen zondag, 3, 5e klasse 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 (zon) |
Mannen, 3, Groep 1 SR2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen, 1, Groep 1 077 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen zondag, 1, 4e klasse F |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen, 1, Groep 1 SR 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |