Cookie beleid SV Angeren

De website van SV Angeren is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Groep 2 01

Groep 2 01

Balans thuis

Team G P
1 Achilles E 4 0 0
2 Almelo 3 0 0
3 Aquila 2 0 0
4 ASV '57 5 0 0
5 ATC '65 6 0 0
6 AVW '66 5 0 0
7 AZSV 12 0 0
8 Batavia '90 4 0 0
9 Berkum 10 0 0
10 Bruchterveld 3 0 0
11 Columbia 2 0 0
12 csv Apeldoorn 10 0 0
13 csv Apeldoorn 9 0 0
14 De Gazelle 2 0 0
15 De Tubanters 1897 2 0 0
16 Den Ham 8 0 0
17 Dieze West 2 0 0
18 Doetinchem 2 0 0
19 Dos Kampen 6 0 0
20 Dos Kampen 8 0 0
21 Dos Kampen 9 0 0
22 Drienerlo 3 0 0
23 DTS '35 Ede 10 0 0
24 DVC'26 3 zat 0 0
25 DVS'33 Ermelo 10 0 0
26 DVS'33 Ermelo 11 0 0
27 DVS'33 Ermelo 7 0 0
28 DVS'33 Ermelo 8 0 0
29 Elsweide 2 0 0
30 ESC 5 0 0
31 Etten 2 0 0
32 Excelsior '31 8 0 0
33 FC Bergh 4 0 0
34 FC Berghuizen 3 0 0
35 FC Zutphen 5 0 0
36 Fortissimo 4 0 0
37 Fortissimo 5 0 0
38 Groen Wit '62 6 0 0
39 Grol 3 0 0
40 Helios 6 0 0
41 Hengelo 2 0 0
42 HFC Storica 2 0 0
43 HHC Hardenberg 11 0 0
44 HHC Hardenberg 12 0 0
45 HTC 6 0 0
46 IJsselstreek 2 0 0
47 Kolping-Dynamo 6 0 0
48 KOSC 3 zat 0 0
49 Krayenhoff 3 0 0
50 Krayenhoff 4 0 0
51 Lienden 2 0 0
52 Losser 2 0 0
53 Losser 3 0 0
54 Lunteren 6 0 0
55 Marienberg 4 0 0
56 Markelo 3 0 0
57 MVV '69 2 0 0
58 NEO 4 0 0
59 Nunspeet 6 0 0
60 Nunspeet 7 0 0
61 Nunspeet 8 0 0
62 OBW 3 0 0
63 Oene 4 0 0
64 Olympia'28 8 0 0
65 Oranje Nassau 6 0 0
66 Overasseltse Boys 2 0 0
67 PH 8 0 0
68 Raalte 2 0 0
69 Redichem 4 0 0
70 RODA '28 2 0 0
71 Rood-Wit '58 5 0 0
72 s.v. Rijssen 5 0 0
73 SC Genemuiden 7 0 0
74 SC Genemuiden 8 0 0
75 SC Klarenbeek 2 0 0
76 SC Lutten 4 0 0
77 SC Millingen 2 0 0
78 SDC '12 6 0 0
79 SDOUC 2 0 0
80 SDOUC 3 0 0
81 SDV Barneveld 10 0 0
82 SDV Barneveld 11 0 0
83 SP Teuge 5 0 0
84 Sparta Nijkerk 8 0 0
85 SV Hatert 2 0 0
86 SV Otterlo 4 0 0
87 Sv Zalk 3 0 0
88 SVHA 2 0 0
89 SVVN 4 0 0
90 SVZW 10 0 0
91 Terborg 3 0 0
92 Unicum 6 0 0
93 v.v. Hellendoorn 4 0 0
94 v.v. Hellendoorn 5 0 0
95 Veensche Boys 7 0 0
96 Veluwezoom 2 0 0
97 VEVO 4 0 0
98 Victoria '28 3 0 0
99 Victoria Boys 3 0 0
100 Vierhouten '82 2 0 0
101 Voorwaarts V. 4 0 0
102 Voorwaarts V. 5 0 0
103 Vroomshoopse Boys 6 0 0
104 VSCO '61 8 0 0
105 vv Ede/Victoria 4 0 0
106 WAVV 3 0 0
107 WHC 6 0 0
108 Wilhelminaschool 4 0 0
109 WVF 10 0 0
110 WZC Wapenveld 4 0 0
111 SV Angeren 3 0 0

Balans uit

Team G P
1 Achilles E 4 0 0
2 Almelo 3 0 0
3 Aquila 2 0 0
4 ASV '57 5 0 0
5 ATC '65 6 0 0
6 AVW '66 5 0 0
7 AZSV 12 0 0
8 Batavia '90 4 0 0
9 Berkum 10 0 0
10 Bruchterveld 3 0 0
11 Columbia 2 0 0
12 csv Apeldoorn 10 0 0
13 csv Apeldoorn 9 0 0
14 De Gazelle 2 0 0
15 De Tubanters 1897 2 0 0
16 Den Ham 8 0 0
17 Dieze West 2 0 0
18 Doetinchem 2 0 0
19 Dos Kampen 6 0 0
20 Dos Kampen 8 0 0
21 Dos Kampen 9 0 0
22 Drienerlo 3 0 0
23 DTS '35 Ede 10 0 0
24 DVC'26 3 zat 0 0
25 DVS'33 Ermelo 10 0 0
26 DVS'33 Ermelo 11 0 0
27 DVS'33 Ermelo 7 0 0
28 DVS'33 Ermelo 8 0 0
29 Elsweide 2 0 0
30 ESC 5 0 0
31 Etten 2 0 0
32 Excelsior '31 8 0 0
33 FC Bergh 4 0 0
34 FC Berghuizen 3 0 0
35 FC Zutphen 5 0 0
36 Fortissimo 4 0 0
37 Fortissimo 5 0 0
38 Groen Wit '62 6 0 0
39 Grol 3 0 0
40 Helios 6 0 0
41 Hengelo 2 0 0
42 HFC Storica 2 0 0
43 HHC Hardenberg 11 0 0
44 HHC Hardenberg 12 0 0
45 HTC 6 0 0
46 IJsselstreek 2 0 0
47 Kolping-Dynamo 6 0 0
48 KOSC 3 zat 0 0
49 Krayenhoff 3 0 0
50 Krayenhoff 4 0 0
51 Lienden 2 0 0
52 Losser 2 0 0
53 Losser 3 0 0
54 Lunteren 6 0 0
55 Marienberg 4 0 0
56 Markelo 3 0 0
57 MVV '69 2 0 0
58 NEO 4 0 0
59 Nunspeet 6 0 0
60 Nunspeet 7 0 0
61 Nunspeet 8 0 0
62 OBW 3 0 0
63 Oene 4 0 0
64 Olympia'28 8 0 0
65 Oranje Nassau 6 0 0
66 Overasseltse Boys 2 0 0
67 PH 8 0 0
68 Raalte 2 0 0
69 Redichem 4 0 0
70 RODA '28 2 0 0
71 Rood-Wit '58 5 0 0
72 s.v. Rijssen 5 0 0
73 SC Genemuiden 7 0 0
74 SC Genemuiden 8 0 0
75 SC Klarenbeek 2 0 0
76 SC Lutten 4 0 0
77 SC Millingen 2 0 0
78 SDC '12 6 0 0
79 SDOUC 2 0 0
80 SDOUC 3 0 0
81 SDV Barneveld 10 0 0
82 SDV Barneveld 11 0 0
83 SP Teuge 5 0 0
84 Sparta Nijkerk 8 0 0
85 SV Hatert 2 0 0
86 SV Otterlo 4 0 0
87 Sv Zalk 3 0 0
88 SVHA 2 0 0
89 SVVN 4 0 0
90 SVZW 10 0 0
91 Terborg 3 0 0
92 Unicum 6 0 0
93 v.v. Hellendoorn 4 0 0
94 v.v. Hellendoorn 5 0 0
95 Veensche Boys 7 0 0
96 Veluwezoom 2 0 0
97 VEVO 4 0 0
98 Victoria '28 3 0 0
99 Victoria Boys 3 0 0
100 Vierhouten '82 2 0 0
101 Voorwaarts V. 4 0 0
102 Voorwaarts V. 5 0 0
103 Vroomshoopse Boys 6 0 0
104 VSCO '61 8 0 0
105 vv Ede/Victoria 4 0 0
106 WAVV 3 0 0
107 WHC 6 0 0
108 Wilhelminaschool 4 0 0
109 WVF 10 0 0
110 WZC Wapenveld 4 0 0
111 SV Angeren 3 0 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!