Cookie beleid SV Angeren

De website van SV Angeren is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

7e klasse 07

7e klasse 07

Datum Thuis Uit Uitslag
04-06-2023 Beuningse Boys 4 (zon) OVC '85 2 (zon) 3 - 0
04-06-2023 De Bataven 8 Blauw Wit 8 (zon) 3 - 2
29-05-2023 Beuningse Boys 4 (zon) SC Bemmel 7 (zon) 2 - 2
29-05-2023 ST: CHRC-RVW 3 (zon) Spero 9 (zon) 0 - 1
21-05-2023 RKSV Driel 3 (zon) ST: CHRC-RVW 3 (zon) 4 - 3
21-05-2023 Spero 9 (zon) SVHA 4 1 - 4
21-05-2023 SV Angeren 4 (zon) De Bataven 8 10 - 0
21-05-2023 Blauw Wit 8 (zon) Beuningse Boys 4 (zon) 2 - 3
21-05-2023 Eldenia 7 (zon) OVC '85 2 (zon) 9 - 1
21-05-2023 Eldenia 8 (zon) SC Bemmel 7 (zon) 6 - 3
14-05-2023 Beuningse Boys 4 (zon) Spero 9 (zon) 3 - 0
14-05-2023 SV Angeren 4 (zon) ST: CHRC-RVW 3 (zon) 3 - 3
14-05-2023 OVC '85 2 (zon) Blauw Wit 8 (zon) 2 - 2
14-05-2023 SC Bemmel 7 (zon) Eldenia 7 (zon) 5 - 4
14-05-2023 SVHA 4 RKSV Driel 3 (zon) 4 - 0
14-05-2023 De Bataven 8 Eldenia 8 (zon) 2 - 5
11-05-2023 SC Bemmel 7 (zon) OVC '85 2 (zon) 2 - 0
07-05-2023 Spero 9 (zon) De Bataven 8 1 - 0
07-05-2023 ST: CHRC-RVW 3 (zon) Beuningse Boys 4 (zon) 0 - 2
07-05-2023 Blauw Wit 8 (zon) OVC '85 2 (zon) 9 - 2
07-05-2023 Eldenia 7 (zon) SC Bemmel 7 (zon) 1 - 2
30-04-2023 Spero 9 (zon) RKSV Driel 3 (zon) 0 - 10
30-04-2023 ST: CHRC-RVW 3 (zon) Blauw Wit 8 (zon) 2 - 1
30-04-2023 OVC '85 2 (zon) Eldenia 8 (zon) 2 - 10
23-04-2023 ST: CHRC-RVW 3 (zon) Spero 9 (zon) -
23-04-2023 SV Angeren 4 (zon) SC Bemmel 7 (zon) 8 - 0
23-04-2023 SVHA 4 Blauw Wit 8 (zon) 3 - 1
23-04-2023 De Bataven 8 RKSV Driel 3 (zon) 0 - 2
22-04-2023 Eldenia 7 (zon) Eldenia 8 (zon) 2 - 4
16-04-2023 Beuningse Boys 4 (zon) Eldenia 7 (zon) 4 - 1
16-04-2023 RKSV Driel 3 (zon) SC Bemmel 7 (zon) 6 - 3
16-04-2023 OVC '85 2 (zon) SVHA 4 1 - 4
16-04-2023 SV Angeren 4 (zon) Eldenia 8 (zon) 10 - 1
16-04-2023 Blauw Wit 8 (zon) ST: CHRC-RVW 3 (zon) 1 - 1
10-04-2023 Eldenia 7 (zon) Beuningse Boys 4 (zon) 1 - 2
02-04-2023 ST: CHRC-RVW 3 (zon) OVC '85 2 (zon) 4 - 5
02-04-2023 SV Angeren 4 (zon) Eldenia 7 (zon) 8 - 1
02-04-2023 SC Bemmel 7 (zon) Spero 9 (zon) 7 - 0
02-04-2023 SVHA 4 Beuningse Boys 4 (zon) 1 - 1
02-04-2023 Eldenia 8 (zon) RKSV Driel 3 (zon) 2 - 0
26-03-2023 Beuningse Boys 4 (zon) ST: CHRC-RVW 3 (zon) 3 - 1
26-03-2023 SV Angeren 4 (zon) RKSV Driel 3 (zon) 4 - 1
26-03-2023 OVC '85 2 (zon) De Bataven 8 3 - 5
26-03-2023 Spero 9 (zon) Eldenia 8 (zon) 0 - 7
26-03-2023 SVHA 4 Eldenia 7 (zon) 3 - 1
26-03-2023 Blauw Wit 8 (zon) SC Bemmel 7 (zon) 2 - 2
19-03-2023 ST: CHRC-RVW 3 (zon) SVHA 4 4 - 2
19-03-2023 SV Angeren 4 (zon) Spero 9 (zon) 9 - 0
19-03-2023 De Bataven 8 Beuningse Boys 4 (zon) 1 - 1
19-03-2023 Eldenia 7 (zon) RKSV Driel 3 (zon) 6 - 2
19-03-2023 Eldenia 8 (zon) Blauw Wit 8 (zon) 2 - 1
12-03-2023 ST: CHRC-RVW 3 (zon) Eldenia 7 (zon) 8 - 1
12-03-2023 SVHA 4 De Bataven 8 7 - 1
12-03-2023 SV Angeren 4 (zon) Blauw Wit 8 (zon) 4 - 1
05-03-2023 RKSV Driel 3 (zon) Blauw Wit 8 (zon) 3 - 3
05-03-2023 SC Bemmel 7 (zon) SVHA 4 0 - 3
05-03-2023 SV Angeren 4 (zon) OVC '85 2 (zon) 11 - 0
05-03-2023 De Bataven 8 ST: CHRC-RVW 3 (zon) 1 - 0
05-03-2023 Eldenia 7 (zon) Spero 9 (zon) 6 - 2
05-03-2023 Eldenia 8 (zon) Beuningse Boys 4 (zon) 2 - 0
26-02-2023 ST: CHRC-RVW 3 (zon) RKSV Driel 3 (zon) 1 - 5
12-02-2023 Beuningse Boys 4 (zon) SV Angeren 4 (zon) 2 - 7
12-02-2023 ST: CHRC-RVW 3 (zon) SC Bemmel 7 (zon) 3 - 3
12-02-2023 OVC '85 2 (zon) RKSV Driel 3 (zon) 5 - 7
12-02-2023 SVHA 4 Eldenia 8 (zon) 2 - 3
12-02-2023 Blauw Wit 8 (zon) Spero 9 (zon) 2 - 0
12-02-2023 De Bataven 8 Eldenia 7 (zon) 2 - 1
05-02-2023 Eldenia 7 (zon) Blauw Wit 8 (zon) 2 - 1
05-02-2023 RKSV Driel 3 (zon) Beuningse Boys 4 (zon) 1 - 0
05-02-2023 SC Bemmel 7 (zon) De Bataven 8 1 - 3
05-02-2023 Spero 9 (zon) OVC '85 2 (zon) 4 - 7
05-02-2023 SV Angeren 4 (zon) SVHA 4 6 - 1
05-02-2023 Eldenia 8 (zon) ST: CHRC-RVW 3 (zon) 5 - 3
29-01-2023 SC Bemmel 7 (zon) RKSV Driel 3 (zon) 4 - 1
29-01-2023 SVHA 4 OVC '85 2 (zon) 10 - 2
29-01-2023 De Bataven 8 Spero 9 (zon) 3 - 0
29-01-2023 Eldenia 8 (zon) SV Angeren 4 (zon) 2 - 1
11-12-2022 RKSV Driel 3 (zon) SVHA 4 5 - 0
11-12-2022 Spero 9 (zon) Beuningse Boys 4 (zon) 1 - 2
11-12-2022 ST: CHRC-RVW 3 (zon) SV Angeren 4 (zon) 0 - 2
11-12-2022 Eldenia 8 (zon) De Bataven 8 7 - 0
04-12-2022 Beuningse Boys 4 (zon) Blauw Wit 8 (zon) 3 - 0
04-12-2022 OVC '85 2 (zon) Eldenia 7 (zon) 0 - 3
04-12-2022 SC Bemmel 7 (zon) Eldenia 8 (zon) 2 - 3
04-12-2022 SVHA 4 Spero 9 (zon) 6 - 1
04-12-2022 De Bataven 8 SV Angeren 4 (zon) 0 - 9
27-11-2022 RKSV Driel 3 (zon) De Bataven 8 9 - 0
27-11-2022 OVC '85 2 (zon) Beuningse Boys 4 (zon) 0 - 1
27-11-2022 Spero 9 (zon) ST: CHRC-RVW 3 (zon) 2 - 5
27-11-2022 SC Bemmel 7 (zon) SV Angeren 4 (zon) 2 - 2
27-11-2022 Blauw Wit 8 (zon) SVHA 4 4 - 2
27-11-2022 Eldenia 8 (zon) Eldenia 7 (zon) 2 - 1
20-11-2022 SV Angeren 4 (zon) Beuningse Boys 4 (zon) 8 - 4
20-11-2022 Eldenia 8 (zon) SVHA 4 3 - 0
13-11-2022 Beuningse Boys 4 (zon) SVHA 4 2 - 4
13-11-2022 RKSV Driel 3 (zon) Eldenia 8 (zon) 2 - 8
13-11-2022 OVC '85 2 (zon) ST: CHRC-RVW 3 (zon) 4 - 1
13-11-2022 Spero 9 (zon) SC Bemmel 7 (zon) 1 - 2
13-11-2022 Blauw Wit 8 (zon) De Bataven 8 3 - 1
13-11-2022 Eldenia 7 (zon) SV Angeren 4 (zon) 1 - 5
06-11-2022 RKSV Driel 3 (zon) SV Angeren 4 (zon) 0 - 2
06-11-2022 SC Bemmel 7 (zon) Blauw Wit 8 (zon) 7 - 0
06-11-2022 De Bataven 8 OVC '85 2 (zon) 2 - 0
06-11-2022 Eldenia 7 (zon) SVHA 4 2 - 3
06-11-2022 Eldenia 8 (zon) Spero 9 (zon) 4 - 1
30-10-2022 Beuningse Boys 4 (zon) De Bataven 8 3 - 2
30-10-2022 RKSV Driel 3 (zon) Eldenia 7 (zon) 4 - 0
30-10-2022 OVC '85 2 (zon) SC Bemmel 7 (zon) 3 - 0
30-10-2022 Spero 9 (zon) SV Angeren 4 (zon) 2 - 7
30-10-2022 SVHA 4 ST: CHRC-RVW 3 (zon) 4 - 0
30-10-2022 Blauw Wit 8 (zon) Eldenia 8 (zon) 2 - 2
16-10-2022 RKSV Driel 3 (zon) Spero 9 (zon) 6 - 0
16-10-2022 SC Bemmel 7 (zon) Beuningse Boys 4 (zon) 4 - 2
16-10-2022 Blauw Wit 8 (zon) SV Angeren 4 (zon) 0 - 6
16-10-2022 De Bataven 8 SVHA 4 3 - 4
16-10-2022 Eldenia 7 (zon) ST: CHRC-RVW 3 (zon) 1 - 3
16-10-2022 Eldenia 8 (zon) OVC '85 2 (zon) 9 - 0
09-10-2022 Beuningse Boys 4 (zon) Eldenia 8 (zon) 3 - 1
09-10-2022 OVC '85 2 (zon) SV Angeren 4 (zon) 0 - 3
09-10-2022 Spero 9 (zon) Eldenia 7 (zon) 1 - 3
09-10-2022 ST: CHRC-RVW 3 (zon) De Bataven 8 1 - 6
09-10-2022 SVHA 4 SC Bemmel 7 (zon) 4 - 3
09-10-2022 Blauw Wit 8 (zon) RKSV Driel 3 (zon) 2 - 2
02-10-2022 RKSV Driel 3 (zon) OVC '85 2 (zon) 6 - 0
02-10-2022 SC Bemmel 7 (zon) ST: CHRC-RVW 3 (zon) 2 - 1
02-10-2022 Spero 9 (zon) Blauw Wit 8 (zon) 1 - 1
02-10-2022 Eldenia 7 (zon) De Bataven 8 3 - 2
25-09-2022 Beuningse Boys 4 (zon) RKSV Driel 3 (zon) 3 - 3
25-09-2022 ST: CHRC-RVW 3 (zon) Eldenia 8 (zon) 2 - 1
25-09-2022 OVC '85 2 (zon) Spero 9 (zon) 3 - 6
25-09-2022 SVHA 4 SV Angeren 4 (zon) 1 - 7
25-09-2022 Blauw Wit 8 (zon) Eldenia 7 (zon) 4 - 1
25-09-2022 De Bataven 8 SC Bemmel 7 (zon) 1 - 4
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!